5 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TIRY niszczą nam chodniki i ulice, a osobówki próbują rozjechać pieszych na pasach!

1 min read

Wakacyjny horror w Tucholi niestety trwa, główna arteria – ulica Świecka przeżywa prawdziwe oblężenie. To, co się dzieje nazwać można tylko w jeden sposób SKANDALEM!

Bewzględnie, przy tej ulicy powinien stanąć policyjny fotoradar, zwłaszcza w soboty i niedziele,bo to w tych dwóch dniach się dzieje,to kuszenie losu. Jedynymi,którzy pozwalają skorzystać z przejść dla pieszych są kierowcy z tablicami CTU i to jest fantastyczne, nasi zachowują się jak ludzie, reszta, to rogacizna,którą trzeba bezwzględnie karać mandatami za przekraczanie prędkości i polowanie na pieszych.

Policjanci, gdzie jesteście?

Wielkie ciężarówki rozjeżdżają nam chodniki, ulice, kierowcy robią to z pełną premedytacją, oznakowanie dróg w związku z ograniczeniami w ruchu w samej Tucholi jest widoczne wiele kilometrów przed naszym miasteczkiem. Pomimo wszystko w dalszym ciągu próbują się przebijać przez Tucholę, lekceważąc innych użytkowników dróg, niszcząc nasze chodniki, znaki drogowe, nawierzchnię ulic i… łamiąc przepisy. Ponownie, do policjantów, panowie, karać, pieniądze z mandatów nie wpłyną na konto miasta, to fakt,  ale Państwo jako instytucja, zyska kasę na marnotrawienie.

____________________________
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook