20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

To był Dzień Dziecka! (AKTUALIZACJA TOKiS TV relacja)

2 min read

Uśmiechnięte twarze dzieci, rodziców, gości, dodatkowo piękna pogoda i niezwykle bogaty program spowodowały, że w sobotę w sąsiedztwie  Zakładu Aktywności Zawodowej pojawiły się tłumy mieszkańców z Tucholi i z całego powiatu!

Gośćmi specjalnymi były dzieci i właśnie dla nich Powiat Tucholski przygotował moc atrakcji. Wśród nich w specjalnie przygotowanych sektorach dostrzegamy: tucholskich policjantów znakujących jednoślady, choć nie tylko, nasi strażacy przygotowali szereg konkurencji oraz kurtynę wodną, która skutecznie chłodziła wszystkich w ten skwarny dzień, specjalne stoiska z twórczością wszelaką i smakowitymi potrawami z Borów Tucholskich, pięknie zaprezentowała się grupa tucholskich mistrzów kierownicy – INZU DRIFT TEAM, tak pięknie promujący nasze miasteczko w Polsce. Pojawili się też koledzy z „Dragona” z przyjaciółmi, czyli wspaniałym i bardzo licznym bractwem MAGNETO* innymi słowy, można było zakochać się w przepięknych maszynach na dwóch kołach.  Jednak to wszystko jest zaledwie wycinkiem ogromu atrakcji.

Było wspólne zdjęcie, prócz tradycyjnego… satelitarne! Powiat Tucholski zaskakuje? Nie pierwszy raz…, zapłatą za wszystko niech będzie uśmiech dzieci.

Oto on…

Dla wszystkich uczestników  sobotniej imprezy TOKiS – PRESS przygotował niespodziankę – zbiór prawie 300 fotografii, na których każdy może odnaleźć siebie, swoich przyjaciół i bliskich. Fotografie te można bez przeszkód skopiować do swojej domowej kolekcji rodzinnej.

Galeria jak zawsze znajduje się w naszym profilu Facebooka.

_________________________

*Pozdrawiamy bractwo „Magneto” z Żalna.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook