20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

To prawdziwy cud, że nikt nie złamał tutaj nogi – studzienka widmo?

1 min read

Ulica Świecka w Tucholi, tuż za rondem, po jednej stronie tej ulicy ciągnie się trotuar, jest w zupełnie niezłym stanie, aż do dzisiaj.

Tym właśnie chodnikiem każdego dnia uczęszcza do pobliskiej szkoły młodzież, jeżdżą rowerzyści i niestety, korzystają z niego niesforni kierowcy, którzy często urządzają sobie w tym miejscu krótkie postoje, aby kogoś zabrać, względnie wysadzić ( nie, nie w powietrze) pasażera – miejsce wyjątkowe, na wysokości maleńkiego sklepiku spożywczego przy wjeździe do Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Właśnie w tym miejscu znajduje się studzienka – widmo, skąd ta nazwa? Otóż jej betonowa pokrywa została dosłownie skruszona, w jej miejscu znajduje się potężna dziura. Bez trudu zmieści się w niej dziecko, to prawdziwy cud, że nikomu w tym miejscu jeszcze nic się nie stało. Oczywiście do czasu, ryzyko wzrasta z każdą sekundą, wreszcie dojdzie do tragedii.

Odpowiedzialni za utrzymanie tej „instalacji”, weźcie się do roboty, bo w przeciwnym razie zasądzone odszkodowania za utratę zdrowia lub być może życia, puszczą Was z torbami!!!

W sposób szczególny uczulamy na tę sprawę Pana Burmistrza.


Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook