31 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS gościem Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych „DRAGON” z Tucholi

2 min read

Dzisiaj o 18-stej w Urzędzie Miasta i Gminy w Tucholi członkowie Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych „DRAGON” wyznaczyli sobie spotkanie, na które zaproszono również TOKiS – PRESS.

Jesteśmy już od roku obecni na różnych imprezach, których organizatorem lub współorganizatorem jest stowarzyszenie pasjonatów starej motoryzacji – „DRAGON”. To wyjątkowa grupa przyjaciół, których łączy coś niebywałego – miłość do pojazdów. Niewiele osob wie ile pracy i pieniędzy trzeba poświęcić w przedmiot, którego świetność minęła wiele lat temu. W tym przypadku przedmiot jest wyjątkowy, to pojazd, który po wielu miesiącach pracy wynagradza cierpliwość swojego stwórcy – zaczyna żyć i to dosłownie! Przekonał nas o tym jeden z członków grupy – pan St. Sikorski słowami – te maszyny mają duszę. Ma całkowitą rację.

„Dragon” powoli przygotowuje się do swojej sztandarowej imprezy, w której rok temu wzięliśmy udział i my, jako obsługa medialna. W tym roku słynna parada pojazdów zabytkowych połączona z wystawą również się odbędzie, ale jej zasięg ma być większy i tutaj właśnie nasze zadanie.

TOKiS – PRESS zaproponował, że w tym roku prócz portalu macierzystego rejestracją imprezy i wywiadami zajmą się ludzie wyjątkowi – twarze znane ze srebrnego ekranu. Nasza redakcja, podczas tej imprezy stanie się integralną częścią większego zespołu. Spore przedsięwzięcie logistyczne z użyciem całego sprzętu, który mamy. Planujemy wystawienie aż czterech pojazdów i trzech kamer. Prócz tego tradycyjnie…: urządzenia do rejestracji wersji audio.

Materiał opublikowany będzie w formie audycji w znanym i cenionym cyklu „Dwa cylindry”.

 

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook