27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS był gościem „Roztańczonych Kamyków” z Kamienicy ( galeria i relacja TOKiS – PRESS TV)

1 min read

Z wielką radością przyjęliśmy to zaproszenie. TOKiS – PRESS od początku swojego istnienia zawsze (to już ponad 5 lat!) wspierał pasjonatów. Tym razem z wielką przyjemnością podziwialiśmy popisy grupy tanecznej z Kamienicy (Gmina Gostycyn). Bez wsparcia samorządu, za to dzięki sponsorom grupa istniejąca zaledwie trzy miesiące już zbiera ciepłe recenzje. Całkowicie zasłużenie!

Jeszcze w tej chwili świetlica w Kamienicy zarządzana jest przez pana Mariusza Arabasza, który stał się animatorem kultury i to właśnie on wpadł na pomysł stworzenia grupy tanecznej, składającej się z miejscowych dzieci i młodzieży. Dzięki wspaniałej pracy pań, wolontariuszek: Patrycji Ziółkowskiej i Julii Kroll grupa zdobywa coraz większą popularność. Widzieliśmy tego efekty i wróżymy dzieciaczkom świetlaną przyszłość, muszą tylko… wytrwać, ale to przecież drobiazg, bo taniec to pasja, a tej tancerkom nie brakuje.

Zespół stanowi 15 osób, które podzielono na dwie kategorie wiekowe. Pasjonaci pozyskali kilkaset złotych od sponsorów, dzięki tym środkom i znanemu portalowi, grupa ma już oryginalne stroje z logami, które wykonano własnoręcznie.

Oglądaj w HD!

Roztańczone Kamyki z Kamienicy – gallery

_________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook