27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS opublikował już prawie ćwierć tysiąca filmów!

2 min read

Tym samym wykonaliśmy zakładaną na samym początku powstania witryny ilość filmów. Trafiły one do różnych portali w tym do tych najbardziej popularnych: „Wrzuta”. „Patrz” oraz „You Tube”. Nasze filmy umieszczane są głównie w portalach polonijnych całego świata. Najchętniej oglądane są w Niemczech, Szwajcarii, USA i w Rosji. najbardziej egzotycznym miejscem do którego trafiliśmy jest Republika Konga. Niestety, najrzadziej oglądają je mieszkańcy naszego powiatu. W kraju naszymi widzami są mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Gdyni.

Produkcją, z której jesteśmy najbardziej dumni to rejestracja prezentacji nowej książki napisanej przez panią Magdę Zawadzką – „Gustaw i ja”, gdzie autorka pozwoliła nam opublikować ponad 15 minut zapisu, a resztę możemy przedstawiać na zamkniętych pokazach autorskich.

Najbardziej szaloną produkcją była ta, gdzie rejestrowaliśmy wywiad z panem wójtem Kęsowa. Odbył się na kopule kościoła w Jeleńczu, wiele metrów nad ziemią podczas szalejącej wichury.

Najbardziej poruszającym materiałem był ten, w którym przed naszą kamerą wystąpił znakomity animator kultury – pan Włodzimierz Dębicki z Bysławia, dla nas zwyczajnie… Włodek. Okazało się, że był to ostatni wywiad, którego udzielił właśnie nam. Długo o niego zabiegaliśmy, ale udało się.

Z przyjemnością wspominamy zapis filmowy, który wyemitowano w głównych stacjach telewizyjnych kraju. Była to chwila, gdy w gminie Kęsowo odkryto pokłady gazu. Jako pierwsi i jedyni, przeprowadziliśmy stamtąd relację „na żywo”.

Prócz tego przed naszymi kamerami wystąpili: Andrzej Grabowski, Piotr Bałtroczyk, Alosza Afdiejew, Jerzy Kryszak, najbardziej znane polskie kabarety, piosenkarze, poeci, pisarze, dziennikarze i wielu, wielu innych ludzi kultury, sztuki, lokalnego świata polityki oraz epizodycznie – osoby duchowne.

Co przyniesie przyszłość? Mamy przygotowany plan i będziemy go realizować powoli zmieniając sprzęt. Życzymy wszystkim miłych wrażeń, podczas zwiedzania naszego specjalnego kanału telewizyjnego TOKiS – PRESS TV

 

https://www.youtube.com/user/tokistuchola

Zapraszamy!

 

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook