30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS poszukuje współpracowników

2 min read

Ściślej, korespondentów ze wszystkich miejscowości naszego powiatu, choć nie tylko. Czy trzeba spełniać jakieś wymogi? Nie, nie ma najmniejszych obwarowań, wystarczą tylko chęci i… rzetelność, a to pojęcie rozumiemy w sposób dość specyficzny.

W rzetelności najważniejszą jest terminowość, mamy do czynienia z tygodnikiem, który ma aspiracje stać się dziennikiem, bez terminowości w dostarczaniu tekstów, fotografii i filmów żaden numer nie zostanie domknięty. Media elektroniczne rządzą się specyficznymi prawami, ich przewagą nad wydaniami papierowymi gazet, jest szybkość i publikacja z dowolnego punktu na Ziemi.

To odpowiedź na kluczowe pytanie, z którym spotykamy się najczęściej. Nasza redakcja mieści się…wszędzie, a narzędziem, są komputer, aparat fotograficzny i kamery, to wystarczy.

Aby współpracować z TOKiS-em, nie trzeba specjalnego wykształcenia, tematyka, którą się zajmujemy jest łatwa do określenia, ale przypomnijmy dla porządku.

TOKiS jest apolityczny, nie ma sympatii i nie ulega wpływom. TOKiS – PRESS jest pismem całkowicie niezależnym, bez powiązań z decydentami, jego głównym zadaniem jest promocja regionu i uwrażliwienie tych, którzy w demokratycznych wyborach zostali wybrani przez społeczeństwo, na nieprawidłowości, które trzeba tępić jak zarazę, ku korzyści wspólnej. TOKiS nie zajmuje się kronikami wypadków, opowieściami, którymi żyją tygodniki kolorowe, naszym celem nadrzędnym jest człowiek – szary obywatel z…pasją, to o nich i dla nich stworzono ten portal.

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA I SPOŁECZNA- w tej nazwie ukryte jest wszystko.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Kontakt z nami: tokistuchola@gmail.com

Podczas pisania listu prosimy w rubryce „temat” wpisać słowo współpraca, to w ogromie przyjmowanej korespondencji ułatwi nam pracę.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook