23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS przełożył termin wywiadu z Burmistrzem Tucholi w sprawie drugiej „Biedronki”

2 min read

Według Janusza Korwina – Mikkego demokracja, to zło w najczystszej postaci, być może, ale cywilizacja do tej chwili nie wymyśliła niczego lepszego z wyjątkiem… dyktatury. To pojęcie, zwłaszcza Polakom, wyjątkowo źle się kojarzy w kontekście haniebnej, historycznej kolaboracji władz PRL-u z Sowietami.

My jednak pozostańmy w obecnym systemie i uszanujmy to, co dzieje się w naszej wirtualnej, redakcyjnej, skrzynce pocztowej, a dzieje się sporo. Ponad ćwierć tysiąca osób z Tucholi i nie tylko, sprzeciwia się powstaniu kolejnej „Biedronki” w dodatku w centrum Tucholi. Do naszej redakcji zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, napływają kolejne listy dotyczące nowej inwestycji. Nasi korespondenci podzielili się na trzy grupy:

– przeciwników,

– zwolenników

– obojętnych dla sytuacji

Szanujemy zdanie wszystkich naszych czytelników, również tych, którzy w różny sposób próbują zniechęcić nas do całej sprawy – daremny trud.

Ta jest wyjątkowo świeża i trudno dziwić się temu, że tak gwałtownie Państwo reagujecie, dlatego zdecydowaliśmy o tym, że opóźnimy wywiad z panem Burmistrzem o kilka dni, dając szansę zadania pytań również  od osób, które dopiero teraz przysyłają do nas korespondencję. Nie ukrywamy tego, że niektóre pytania i zarzuty powtarzają się, ale upewnia nas to w jednym, żadne z pytań nie może pozostać bez odpowiedzi w tak bulwersującej Państwa sprawie.

Cieszymy się z tego, że pan Burmistrz podchodzi do całej sprawy z otwartą przyłbicą, oznacza to jedno – musimy sobie wyjaśnić absolutnie wszystko i właśnie o to wszystkim nam chodzi.

Zaglądajcie do nas, już wkrótce kolejny odcinek „Rozmów z Burmistrzem Tucholi – extra”

________________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook