TOKiS – PRESS TV. Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

Dzisiaj od godziny dziesiątej do trzynastej, tucholski OSiR otworzył swoje podwoje dla poszukujących pracy i szkoły dla siebie.

Przygotowano wiele wystaw i „pawilonów”, które podzielono na trzy grupy. Każda z nich otrzymała swój kolor. Było wielu wystawców i sporo uczestników, niestety, oferty pracy nie powalały atrakcyjnością, jak zwykle poszukiwani są w większości pracownicy fizyczni. Z ciekawostek, pojawili się przedstawiciele bydgoskiej PESY, która słynie w świecie ze swoich kapitalnych pojazdów szynowych, wiemy, że tucholskie starostwo nawiązało bardzo dobre stosunki z tą firmą i chyba tutaj właśnie młodzi ludzie powinni poszukiwać swojej szansy.

Bardzo ciekawie zaprezentowały się szkoły, było w czym wybierać i co podziwiać, nas jak zawsze, porwała młodzież z Technikum Leśnego, której poświęciliśmy jedną z sekwencji filmu, do obejrzenia którego zapraszamy, oczywiście wraz z filiżanką świeżej kawy.

Ogólnie…, tucholskie targi zostały wzorowo, ale zdecydowanie, powinny odbywać się dwa razy do roku.

 


(red.)

admin

Next Post

TOKiS - PRESS TV. RADNY vs PREZES - czy w tucholskim szpitalu doszło do skandalu?

sob Mar 3 , 2018
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta w Tucholi (28.02.18), radny miejski Pan Andrzej Jerosławski wyciągnął na światło dzienne pewien szokujący fakt, który miał miejsce w tucholskim szpitalu.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook