25 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TOKiS – PRESS TV. SANEPID BEZMYŚLNYM NARZĘDZIEM SYSTEMU?

2 min read

Nie ukrywajmy tego, „SANEPID” nie ma u nas dobrych notowań, jednak to nie do końca jest winą ludzi, którzy pracują w placówkach terenowych, a ich władz centralnych, które podlegają kolejnym nieudolnym rządom.

Na własne życzenie właśnie on sprowadził do Polski prawie dwa miliony gastarbeiterów, bez jakiejkolwiek weryfikacji. W efekcie, mamy teraz zagrożenie różnymi chorobami, z zakaźnymi włącznie, również w Tucholi. Mało tego, czynione są starania, aby podobnych „przybyszów” ściągać z  Państw Trzeciego Świata . Kiedy jest już za późno, wtedy jest larum i na pierwszą linię frontu wysuwa się właśnie SANEPID i… grabarzy. Musztarda po obiedzie. Szacowna instytucja jest ślepa i głucha na sugestie w sprawie podrabianej lub modyfikowanej chemią żywności. Jednak to nic, wobec spisku korporacyjnego, gdzie piętnuje się ludzi za to tylko, że,  myślą, analizują i kiedy widzą cień ryzyka, nie chcą poddać się szczepieniom. Karanie przez SANEPID, rękoma wojewody jest patologią i zamachem na wolność obywatelską.

Czy to oznacza, że szczepienie jest złe? Nie, należy się szczepić, ale pacjent ma prawo wiedzieć wszystko, na temat substancji, która ma trafić do jego organizmu. Ma prawo wiedzieć czy ma atesty, jaki ma skład i czy nie stanowi zagrożenia.

Można odnieść wrażenie, że ostatnie wpadki niczego nie nauczyły SANEPIDU, pracownicy tej instytucji, są jak dzieci we mgle, cel, utrzymać pracę za wszelką cenę? Można obawiać się, że są jak trybiki w maszynie, która od jakiegoś czasu, pracuje na chrzczonym paliwie.

Obejrzyjmy materiał, którego nawet nie warto komentować.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook