29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tomasz Karolak w Tucholi

1 min read

Jak pocisk armatni, który stracił impet, dzisiaj w Tucholi pojawił się znany, serialowy aktor – Tomasz Karolak wraz z rodziną. Wielu mieszkańców z niedowierzania przecierało oczy. Cóż, magia telewizji… w sposób szczególny, znaną postacią zainteresowana była zwłaszcza żeńska część mieszkańców naszego miasta. Karolak odwiedził kilka sklepów, był żywo zainteresowany wyrobami wędliniarskimi, które oferuje jeden ze sklepów w centrum miasta.

Aktor bardzo polubił Bory Tucholskie, postanowił spędzić tutaj trochę wolnego czasu. Kto wie, być może w przyszłości stanie się jednym z rezydentów w swoim nowym, letnim domku? To bardzo dobra forma promocji regionu, kwestią czasu jest to, że wzorem aktora pojawią się u nas i inne znane postaci. I nie ma się czemu dziwić, takiego powietrza i takich widoków  wielkomiejskie mieszczuchy u siebie nie mają.

 

I chociaż w redakcji trwają dzisiaj spory, jednak w większości nie jesteśmy specjalnymi fanami talentu Karolaka, pomimo wszystko, miło nam będzie gościć, być może…, nowego sąsiada w opłotkach.

(red)

fot. http://alefaceci.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook