2 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Trwa totalny chaos w BGŻ BNP Paribas?

2 min read

„Wyobraźcie sobie sytuację, jedziecie 1000km w delegację i nie macie za co wrócić do domu… mimo, że macie pieniądze na koncie, ale saldo wynosi -268zł. Dzisiaj jest już wtorek, w czwartek jadę w delegację mam nadzieję, że będę mógł korzystać ze swoich pieniędzy ….i miałem dzisiaj wywarzać koła, ale nie mam za co bo są u was błędy w systemie, kto odpowie za ewentualny mój wypadek? Żądam dostępu do swoich pieniędzy!” – napisał jeden z klientów banku.

Trwa kompletny chaos w BGŻ BNP Paribas, który rozpoczął się w ostatni weekend od chwili, gdy firma pracowała nad nad integracją dwóch systemów. Cóż, znowu coś zawiodło, coś poszło nie tak. Niestety, ucierpieli klienci.

Jeden z nich napisał w profilu Facebooka banku:

Próbuje zalogować się na konto – długość widocznego maskowania hasła się zmienia od 9 jaki czas temu, przez 10 teraz jest 11. Jak ktoś ma ponad 20 literowe hasło to na wieczór się zaloguje 😉
Widać zmiany robią na pracującym systemie, a takie prace nigdy się dobrze nie kończą. Ewidentny brak profesjonalizmu.
Zapewne jeszcze ta pierwsza firma walczy…. 😀
Ciekawe jak długo…

PS Mam nadzieje, że zmiany dotyczą jedynie wygładu strony, i tylko tego co widzimy na niej. Bo jeśli tak zmieniają swój wewnętrzny system do rozliczeń to wróżę piękna katastrofę…”.

Bank kwituje wszystko jednym wpisem.

Szanowni Państwo,
Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mogą występować przejściowe problemy z prawidłowym wyświetlaniem salda na rachunku w sekcji „Moje finanse” (system Pl@net) lub w liście rachunków (system Biznes Pl@net). Saldo widoczne w historii transakcji jest prawidłowe.
Problemy wynikają z przeprowadzanego w Banku procesu ujednolicania bankowości elektronicznej. Zmiany w systemach wprowadzaliśmy w miniony weekend.

Pilnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Przepraszamy za utrudnienia.

… i tyle.

Można tylko się domyślać ciągu dalszego bankowej afery,  część klientów podziękuje firmie za współpracę, to pewne. Podobne zdarzenia w systemach bankowości są niedopuszczalne. A swoją drogą, jak na takie zdarzenie zareagowałby filmowy bankier Gustaw Kramer? (Vabank)

Śmiechem?

_________________

(red.)

Kadr z filmu Vabank Juliusza Machulskiego (YT)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook