24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Tu na razie jest klepisko, ale będzie…” dyskoteka i kino?

1 min read

Zdaje się, że nasze marudzenie wreszcie przynosi jakieś skutki.

Co jest prawdą, nie wiemy do tej chwili, czy w Tucholi zostanie wybudowany w najbliższym czasie basen, względnie park wodny, ale jest nadzieja, że w przyszłym roku, Tuchola prawdopodobnie pozyska inwestora, który wybuduje nam m.in dyskotekę z prawdziwego zdarzenia i… uwaga miłośnicy X Muzy – KINO!

Wielkie zmiany, według naszych źródeł, pojawią się prawdopodobnie na miejskich terenach inwestycyjnych, ściślej w pobliżu miejsca, gdzie zwykle odbywają się koncerty finałowe Dni Borów Tucholskich.

Nie wiemy ile osób pomieści kino, ale będzie to zapewne kino kameralne, o charakterze podobnym, jak w innych miasteczkach.

Jest nadzieja, że tucholska młodzież będzie wreszcie miała swoje miejsca, gdzie będzie mogła odrobinę „zaszaleć”.

Wymieńmy: Centrum Strzeleckie, nowy hotel, kino, dyskoteka…, wyremontowane ulice, powróciła niezła księgarnia, powstanie nowy market…, na początek nieźle, czyżby Tuchola odzyskiwała po latach należne jej w regionie miejsce i to bez partyjnych układów?

Trzymamy kciuki za powodzenie za niezależnych, warto rozmawiać i… inwestować w pogrążonej w głębokim marazmie Tucholi! Jednak kiedy ludzie zobaczą, że można coś zmienić na lepsze, znajdzie się i entuzjazm.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook