3 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola. Burmistrz buduje, NETTO rujnuje?

1 min read

Remont ulicy Pocztowej trwa, obecnie to obraz nędzy i rozpaczy oraz ostatni krzyk zawieszeń prywatnych pojazdów, które na tę ulicę wjechać muszą. Tym jednak razem ofiarą staje się dzieło burmistrza, które dosłownie rozjeżdżają firmowe, wielkie i piekielnie ciężkie ciężarówki.

Jest rzeczą niedopuszczalną, aby firma, która oczywiście płaci podatki, zyskała sobie klientelę i mnóstwo pozytywnych komentarzy, niszczyła to, co wybudował pan Burmistrz Tucholi z pieniędzy podatników, innymi słowy,  naszych pieniędzy.

Zamierzeniem Burmistrza było spowodowanie tego, aby najbardziej wrażliwy odcinek, czyli połączenie dwóch ulic Nowodworskiego i Świeckiej wzmocnić. Wybór padł na kostkę granitową, którą ułożono… dobrze. Obecnie rozpoczyna się działo jej zniszczenia, które będzie postępowało. Przypomnijmy statystyki, jeden TiR, który pokonuje jakąś drogę odpowiada 100 000 pojazdów osobowych. Kto zapłaci za te szkody? Znowu Burmistrz?

Zdecydowanie sprawę należy wyjaśnić u źródła, czyli z szefami NETTO. Musi zajść zmiana, albo w zamknięty dla ciężarówek teren będą wjeżdżały pojazdy o mniejszej masie, albo NETTO na własny koszt usunie uszkodzenia nawierzchni.

____________________

(mrf.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook