18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola ma swoją szansę! Siatkarskie Mistrzostwa Polski Kadetek w Tucholi

2 min read

W dniach 7 – 11 maja br. w hali widowiskowo – sportowej OSiR osiem najlepszych krajowych szóstek siatkarskich w kategorii kadetek walczyć będzie o medale Mistrzostw Polski.

Przyznanie Tucholi organizacji najważniejszego turnieju to wielki zaszczyt, ale i zarazem zobowiązanie. Przygotowania do turnieju trwają od kilku tygodni, a wszystkim koordynuje dyrektor OSiR Janusz Zawadzinski, który już od początku roku czynił starania, aby to właśnie w stolicy Borów Tucholskich kibice siatkówki mogli oglądać w akcji przyszłe reprezentantki Polski.

Udało się i teraz wszystkim nam powinno zależeć, aby ten niezwykły turniej okazał się sportowym i organizacyjnym sukcesem. Organizatorami Mistrzostw, obok PZPS, są Miasto i Gmina Tuchola, MLKS „Tucholanka” i oczywiście Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi.

Do tucholskiego, finałowego turnieju awansowało już siedem drużyn rozlosowanych do dwóch grup:

Grupa A:  MUKS Darkfil Tomaszów Mazowiecki, Impel Gwardia Wrocław, 1 miejsce z grupy III, KS Pałac Bydgoszcz.

Grupa B: UMKS MOS Wola Warszawa, 2 miejsce z grupy III, Zryw – Volley Iława, Energa Gedania Gdańsk.

Brakujące dwie drużyny wyłoni rozegrany w Dąbrowie Górniczej w dniach 28 – 30 kwietnia, ostatni turniej eliminacyjny w którym oprócz miejscowego MKS zagrają  SPS AZS Politechnika Częstochowa, UKS Orzeł Malbork i MKS Świdnica.

Harmonogram rozgrywek TUTAJ

Z wyjątkiem spotkań, które zadecydują o VII i V miejscu, wszystkie mecze rozegrane będą w miejscowej hali widowiskowo – sportowej w godz. 10:00 i 15:30.

___________________

(red.)

Źródło: tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook