8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TUCHOLA. MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ZMIENIA DATĘ SPOTKANIA Z SAMORZĄDOWCAMI

2 min read

Nikt nie uznał za stosowne, aby o tym fakcie poinformować opinię publiczną. Dzisiaj odbyło się spotkanie Starosty Tucholskiego z Burmistrzem i Wójtami. Obecny na spotkaniu Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego – Jarosław Katulski poinformował zebranych o tym, że 8 listopada br. marszałek jednak nie pojawi się w Tucholi.

Z przyczyn trudnych do ustalenia, data wizyty włodarza zostaje zmieniona. Od tej chwili to: 18-sty dzień listopada. Informacja jest nieprecyzyjna, nie znamy czasowych szczegółów wizyty. Prawdopodobnie wchodzą w grę godziny popołudniowe.

W oficjalnym komunikacie, który dotarł do naszej redakcji ( wcześniej, nie mieliśmy na ten temat żadnej oficjalnej informacji o przewidywanej wizycie marszałka. Pomimo utrudnień, termin szybko ustaliliśmy ) dzisiaj w godzinach popołudniowych czytamy:

Katulski Biuro

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na spotkanie Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Pana Piotra Całbeckiego z samorządowcami, które  odbędzie się w siedzibie Starostwa Tucholskiego 18. listopada (o godzinie poinformuję Państwa w przyszłym tygodniu). Tematem spotkania będą plany remontowe i modernizacyjne dotyczące strategicznych dróg w naszym powiecie, szczególnie DW nr 240.

Z wyrazami szacunku,

Jarosław Katulski

Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego

To przykre, ale przeciętny mieszkaniec powiatu może odnieść wrażenie, że pomiędzy Urzędem Marszałkowskim w Toruniu, a tucholskimi samorządowcami nie ma komunikacji, skoro skorzystano z pomocy radnego wojewódzkiego, który w naturalny sposób stał się naszym lobbystą i spowodował, że być może marszałek wreszcie spotka się z naszymi samorządowcami.

Tym samym, można także odnieść wrażenie, że nasz powiat jest dla pana marszałka prawdziwą kulą u nogi w dodatku krnąbrną. Dlaczego tak się dzieje? Z pewnością zadamy to pytanie w niewłaściwym czasie i miejscu.

___________________

(mrf.)

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook