29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TUCHOLA: Marzenia…,jak ptaki

1 min read

To już 13-sty raz , Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Tucholi zorganizowało festyn integracyjny „Marzenia jak ptaki”. Umiejscowiono w świetnej przestrzeni ( Małpi Gaj), niestety, w złym czasie.

Zobaczyć radość na twarzach wyjątkowych ludzi, to bezcenny obraz, który powinni doznać wszyscy. Chcemy się integrować ze wszystkimi bliźnimi, taką jest ludzka natura, niestety, poniedziałek w godzinach pracy, to kompletnie nietrafiony pomysł. Jednak…, co , tam! Najważniejszymi były: radość i zabawa, a tego było aż w nadmiarze. Wzorowo przygotowaną imprezę poprowadził największy „Gwarant Dobrej Zabawy (GDZ) – Wiesław Szołtun. W sposób niezwykle wzruszający mówił o marzeniach, a te rzeczywiście, czasami się spełniają. W poniedziałkowe (13-06) przedpołudnie zebrano ich wiele. Było marzenie o własnym domu, własnej rodzinie, o motocyklu, zespole muzycznym i wiele, wiele innych. One wszystkie poleciały do nieba, a ich symbolem stały się baloniki, których wypuszczono całe mnóstwo.

Festyn zaszczycili goście z Gołuszyc i Czerska. Były występy wokalne – uczta dla ducha i smakołyki – uczta dla ciała. Mnóstwo propozycji zabaw, ale tego dnia zdecydowanie wygrały: muzyka i taniec.

Obejrzyjcie…

Marzenia jak ptaki (galeria)

_____________________________
(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook