Tuchola. Noc w muzeum jak się patrzy! Wędkarze powinni być zachwyceni! (aktualizacja)

Rybacką krypę Zarząd Dróg przyciągnął aż z Gminy Kęsowo dokładnie z Piastoszyna*, wystawę ozdobiły przepiękne eksponaty rybackie sprzed lat. Kawał historii na wyciągniecie ręki. Do tego przebogaty program. Dalibóg, ile pracy w tę imprezę włożono wiedzą tylko organizatorzy. Jak wyszło? PRZEPIĘKNIE!

Muzealne mury w nocnym świetle sztuki i kultury RYBY W BORACH TUCHOLSKICH przyciągnęły tłumy i rzeczywiście było do oglądać, degustować i podziwiać zarówno w budynku muzeum, jak i na zewnątrz.

TOKiS, jak zawsze przygotował filmową relację.

 

IMG_0297 IMG_0318

________________________
(red.)

* Do materiału wdarł  się błąd, który skorygował pan Jarosław Iwicki.

Łódź przetransportował Zarząd Dróg Powiatowych w Tucholi, ale nie z gminy Lubiewo, a z Gminy Kęsowo dokładnie z Piastoszyna od Pani Ireny Kruze, której mąż już śp. Józef Kruze łowił ryby na tej łodzi, co widoczne jest na planszach i zdjęciach będących teraz na wystawie w Muzeum Borów Tucholskich.

Dziękujemy za informację.

admin

Next Post

Wyborcza, frekwencyjna "agitka" marszałka w mediach społecznościowych i nie tylko

sob Maj 18 , 2019
Przedwyborczy obłęd trwa, przez Tucholę zaczynają się przewijać znane postaci ze świata polityki, jak zawsze przypominają sobie o nas w takim czasie, później wcale. Marszałek województwa stawia krok przed szeregiem i w mediach społecznościowych, zachęca do wzięcia udziału w wyborach, po co? Sprowokowaliśmy pewną polemikę na ten temat z administratorem […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook