13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola nocą w 4K – eksperyment się udał

1 min read

Tuchola o zmierzchu wygląda obłędnie, przypomina metropolię, którą przecież nie jest. Wszystko dzięki nowemu robotowi, którego próbne obloty właśnie się zakończyły i maszyna została wcielona do służby. Tym samym, jak co roku, pożegnamy się z dotychczasowym sprzętem, który zostanie wystawiony na sprzedaż, za pośrednictwem portali tematycznych.

Dotychczasowy sprzęt, jest w pełni sprawny, bezpieczny i będzie służył komuś innemu. Z pewnością ten ktoś będzie zadowolony.

Wczoraj w godzinach wieczornych wzbił się w powietrze nasz ultranowoczesny wielowirnikowiec, który błyskawicznie osiągnął zadany pułap i prowadzony na dwóch częstotliwościach jednocześnie, wykonał automatycznie zdjęcia zadanego terenu.

Zanim lot zakończył się, do naszego redakcyjnego komputera został przesłany film, który został poddany analizie jakościowej. Udało się odłączyć jego fragment, który za chwilę zaprezentujemy.

Zanim włączysz odtwarzacz, prosimy przestawić jakość filmu w 4K. Materiał można także obejrzeć za pośrednictwem platformy Netflix w zwykłym telewizorze.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook