27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola. Policjanci szybko ujęli wandala

1 min read

W centrum Tucholi (1.06.2017r.),  policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał wielu uszkodzeń oraz zdewastował zaparkowane auto marki Audi. Agresywny sprawca niszczył wszystko to, co spotkał  na swojej drodze. Przy zatrzymaniu nieocenioną pomocą okazała się szybka informacja od mieszkańców.

Dyżurny tucholskiej policji otrzymał zgłoszenie, o uszkodzeniu Audi zaparkowanego na ul. Piastowskiej w Tucholi. Osoba zgłaszająca podała jak dokładnie wyglądał wandal. Ta informacja była niezwykle cenna, gdyż funkcjonariusze patrolujący ulice miasta, legitymowali właśnie nietypowo zachowującego się mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi.

Mężczyzna miał zakrwawioną rękę i w trakcie legitymowania zachowywał się bardzo agresywnie. Po sprawdzeniu dokładnych okoliczności zdarzenia, policjanci ustalili, że legitymowany zdewastował zaparkowane audi, wrzucając do jego środka betonową donice.

Jednak sprawca na tym nie poprzestał. Idąc dalej jedną z tucholskich ulic roztrzaskał betonową donicę z kwiatami stojącą przed wystawą sklepową oraz wyrwał stojak na rowery.

Policjanci zatrzymali 58-latka i przewieźli go do szpitala, gdzie lekarz opatrzył mu rękę, a następnie zadecydował o przewiezieniu pobudzonego agresora do szpitala specjalistycznego.

Za popełnienie przestępstwa uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


KPP Tuchola

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook