28 października 2020

TUCHOLA: Prawo i Sprawiedliwość zbierało dzisiaj podpisy

1 min read

Dzisiaj, tuż obok Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi, pomiędzy handlującymi jajkami i warzywami swój „kramik” ustawili działacze Prawa i Sprawiedliwości wraz z parlamentarzystą – posłem Piotrem Królem.

PiS, pozbawiony możliwości promocji w największych mediach postępuje zupełnie słusznie – wychodzi wprost do ludzi w poszukiwaniu zwolenników zmian w tym tych na najwyższym szczeblu. Trwa kampania prezydencka, ale zanim można będzie mówić o „pewniakach” potrzeba „drobiazgu” – 100 000 podpisów pod nazwiskiem kandydata na kandydata. Z ramienia PiS-u jest nim Andrzej Duda, który ledwie kilka dni temu odwiedził Tucholę.

Przypadkowi przechodnie, (choć nie tylko), otrzymywali bezpłatną gazetę w której główne miejsce zajmował oczywiście kandydat do godności Prezydenta RP. Tłumów nie było, co jest typowe dla naszego środowiska, które być może tkwi ciągle w postkomunistycznym przekonaniu, że jeżeli ktoś składa swój podpis na dokumencie, to być może nieść to będzie jakieś konsekwencje, a może preferowali innych kandydatów konkurencyjnych opcji politycznych? Kto wie…

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook