8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholanie mają wielki gest i jeszcze większe serca, czyli… po koncercie dla Gosi

1 min read

Miniona sobota w Tucholskim Ośrodku Kultury minęła pod znakiem pomocy chorej Gosi.

Występy artystyczne i chęć pomocy bliźniemu przyciągnęły spora gromadę darczyńców. Publiczność i muzyków przywitał znany wszystkim działacz społeczny, pan Wiesław Szołtun, który wyjaśnił kim jest słynna Gosia i dlaczego jej pomagamy. Po wstępie rozpoczął się koncert. Muzycy dali z siebie wszystko i wypadli… wspaniale. Sposobów pomocy chorej mieszkance było sporo, zadbali o to przyjaciele i przyjaciółki Gosi. Prócz tradycyjnej skarbonki można było też dokonać zakupu książek. Wśród nich było wiele ciekawych tytułów, organizatorzy bardzo się postarali. Oczywiście wszystkich interesuje kwota, którą zebrano. Jak informuje nas główna inicjatorka kwesty, pani Wanda, była to zawrotna kwota aż 3 000 złotych!

TOKiS, potkał się z Gosią, prócz uścisków i słów wdzięczności dla Was – Dobrodziejów i Dobrodziejek, była wyłącznie radość. Dobre, tucholskie duszki czuwają:)

Podziękowania dla wszystkich i od tokisa.pl , jesteście wspaniali, ale o tym wiemy od zawsze.

****

W dalszym ciągu można wspierać Gosię, wszelkie informacje znajdują się w  http://tokis.pl/newsroom/zapraszamy-do-wziecia-udzialu-w-koncercie-charytatywnym-na-rzecz-gosi/


mrf.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook