23 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholscy policjanci otrzymali prezent wprost z Kęsowa!

1 min read

To się nazywa gest i prewencja! Urząd Gminy w Kęsowie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo również w tamtej gminie uzależnione jest od środków, którymi dysponują policjanci. Ponieważ posterunek w tej pięknej wiosce już nie istnieje, nie oznacza to, że gmina pozostawiona została samej sobie, jest wręcz przeciwnie.

Aby policjanci stali się jeszcze bardziej sprawni, do ich rąk trafił niezwykle użyteczny prezent.

Zestaw komputerowy z oprogramowaniem wzbogacił wyposażenie tucholskich policjantów. Spóźniony prezent z okazji Święta Policji ufundowany został przez Urząd Gminy w Kęsowie.  Sprzęt na pewno poprawi jakość pracy funkcjonariuszy.

Tucholscy policjanci zostali obdarowani przez Urząd Gminy w Kęsowie, który zakupił dla mundurowych komputer z oprogramowaniem. Prezent jest dowodem na to, że samorządy dbają o bezpieczeństwo swoich mieszkańców i wspierają działania policji. Przekazanie sprzętu odbyło się w tucholskiej komendzie.  Z rąk Radosława Januszewskiego, wójta Kęsowa komputer odebrał naczelnik prewencji, aspirant sztabowy Piotr Gapiński. Komputer trafi do funkcjonariuszy prewencji i  na pewno ułatwi  im codzienną pracę.

_____________________________

(red.)

Mat policyjne.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook