25 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholscy policjanci zaprosili gości do wspólnego stołu

2 min read

Spotkanie opłatkowe w tucholskiej komendzie

W tucholskiej komendzie Policji odbyło się w środę (21.12.2016r) spotkanie opłatkowe. Dla policjantów oraz zaproszonych gości była o okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń świątecznych oraz noworocznych. Nie obyło się również bez prezentów.

Kierownictwo oraz funkcjonariusze tucholskiej policji zebrali się w środę na tradycyjnym przedświątecznym spotkaniu. W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele samorządów oraz organizacji i instytucji, które na co dzień współpracują z tucholskimi policjantami w dbaniu o bezpieczeństwo. W spotkaniu wzięła udział również mł. asp. Kinga Szweda, której samopoczucie i stan zdrowia pozwolił, ku radości wszystkich funkcjonariuszy, na uczestnictwo w uroczystości.

Dla funkcjonariuszy z tucholskiej komendy był to również dzień otrzymywania prezentów. Do policjantów trafił laserowy miernik prędkości Ultralyte, który został zakupiony z funduszy przekazanych przez Burmistrza Tucholi oraz leśniczych Nadeśnictw:  Tuchola, Woziwoda i Zamrzenica. Z rąk Starosty Tucholskiego, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi,  nadkom. Wiesław Gapa, przyjął tablet, 2 kamery inspekcyjne: boroskopową i endoskopową oraz 2 lornetki:  jedna z funkcją aparatu, zaś druga wyposażona w kamerę. Wójt Gminy Lubiewo przekazał na wyposażenie komendy kamerę termowizyjną. Wszyscy przekazujący życzyli, aby nowe  urządzenia jeszcze skuteczniej pozwoliły tucholskim policjantom dbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Prezenty trafiły też do Kingi. Nasza koleżanka otrzymała, wylicytowaną przez słuchaczy Szkoły Policji w Pile, maskotkę Państwowej Straży Pożarnej –  „Żarka”, płytę z utworami zespołu Slovian’sky, który zagrał dla Kingi koncert charytatywny oraz jedną z prac autorstwa ucznia Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tucholi, a który został wylicytowany podczas akcji na rzecz Kingi w Zielonych Arkadach. Praca pod wymownym tytułem „Mogę wszystko” przekazana została Rzecznikowi Prasowemu  Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, skąd trafiła do Kingi. 

Uczestnicy spotkania mieli okazję wzajemnie złożyć sobie świąteczno  – noworoczne życzenia. Spotkanie przebiegało w świątecznej i serdecznej atmosferze.

__________________

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook