28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholska firma nagrodzona Złotym Medalem MTP BUDMA 2017. Teraz walczy o kolejny tytuł

1 min read

Tucholskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo–Produkcyjne MAAD z Tucholi laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017. Teraz walczy o „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”.

Do konkursu o Złoty Medal MTP BUDMA 2017 została zgłoszona maszyna pod nazwą Zaginarka ZGM-2000 / 2.0 z napędem elektrycznym. Wyrób tucholskiej firmy znalazł się wśród 26 laureatów Złotych Medali MTP.

Autorem projektu maszyny jest Arkadiusz Wiśniewski, konstruktor w firmie PHUP MAAD. Dodajmy, że pan Arek jest znany w Tucholi także z nieco innej „branży”. Od kilku lat z powodzeniem zajmuje się organizacją Mili Tucholskiej odbywającej się w ramach Dni Borów Tucholskich. Dlatego tym bardziej kibicujemy mu w uzyskaniu kolejnej zaszczytnej nagrody. A jest nią Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym zwycięzcę wybierają zwiedzający targi i internauci. I w tym miejscu zwracamy się do wszystkich naszych czytelników z ogromną prośbą o wsparcie naszej lokalnej firmy. Głosować można na stronie http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/213/ Z uwagi na alfabetyczny porządek, według którego ułożono listę kolejnych laureatów, produkt tucholskiej firmy znajduje się na końcu zestawienia.

Głosować można codziennie (dokładnie co 24h) z wielu urządzeń: komputer stacjonarny, laptop, smartfon czy też tablet.

Zachęcamy do aktywnego głosowania! Wspólnie jesteśmy w stanie wypromować naszą tucholską markę!

_________________

(tuchola.pl)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook