20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholskie Fakty – konferencja PRASOWA STAROSTY TUCHOLSKIEGO

2 min read

Konferencja prasowa zwołana na dzisiaj znacznie się różniła od zwyczajowych, była wirtualna, bo z użyciem komunikatora. Zakończyła się po godzinie, wzięło w niej udział szereg osób władnych mówić o teraźniejszości. Nie zabrakło informacji z tucholskiego SANEPIDU, są informacje z PUP-u, PCPR-u, gdzie ze strony szefowej szacownej instytucji poznaliśmy sporo faktów, nad którymi warto się zatrzymać do tego stopnia, że do jednego z obiektów wyślemy naszego bezzałogowca.

Sporo do powiedzenia miał gospodarz spotkania, pan Starosta. Ponieważ dysponujemy wszyscy nadmiarem czasu, warto poświęcić go dzisiaj znacznie więcej, niż zakłada nasz program informacyjny. Z dziesięciu minut zrobiła się godzina, ale będzie ona pełna wrażeń. Wszyscy biorący w udział  są osobami znanymi naszemu środowisku, dziennikarze są tutaj nieistotni, wiec można pominąć część oficjalną. Z retransmisji dowiemy się najnowszych danych statystycznych, które dotyczą obecnej sytuacji związanej z panującą zarazą. Przy okazji mamy też wyjaśnienie kwestii różnicy w danych, pomiędzy tym, o czym informowało kilka dni temu województwo, a danymi z tucholskiego Sanepidu, co wyjaśnialiśmy już w portalach społecznościowych, tym razem oficjalnie wprost od szefowej wspomnianej instytucji:

W nawiązaniu do konferencji prasowej z dnia 03.04.20 Starosty Tucholskiego, w której jako PPIS w Tucholi uczestniczyłam przesyłam informację dot. przyczyny rozbieżności w raportach naszych i wojewódzkich. Może to wynikać z raportowania danych z dnia w różnych godzinach. Przekazujemy dane na godz. 8, 11, 14 plus aktualizacja bieżąca „pilna”. Sytuacja zmienia się z godziny na godzinę. Podsumowując, do komunikatów mogą być wykorzystywane dane liczbowe z różnych godzin danego dnia.

Justyna Szulc

Ważne informacje z PUP-u, istotne dla bezrobotnych, interpretuje je szefowa urzędu, będzie też odrobina perypetii technicznych, ale jeżeli retransmisja, to całości. Sporo ważnych treści przekazują szefowa PCPR-u oraz gospodarz spotkania – Pan Starosta.

Obejrzyjmy uważnie od początku do końca, aby przerwać bezpodstawne plotki, którymi karmią się zdezorientowani mieszkańcy naszego powiatu.

Wysoką jakość materiał osiągnie za około godzinę, cierpliwości.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook