Tucholskie NETTO wprowadza 24 godzinne ograniczenia na swoim parkingu!

To ewenement w skali kraju, nie spotkaliśmy się jeszcze z podobnym zjawiskiem na terenie tej znanej sieci sklepów. Tuchola stanie się ewenementem? To pewne!

Trudno się dziwić sytuacji, gdzie sklepowy parking służy nie tylko klientom, ale praktycznie wszystkim kierowcom, którzy cierpią na brak parkingów w pobliżu centrum Tucholi. Firma dba o swoje interesy. Parking NETTO jest optymalny dla wszystkich, jest zawsze wypełniony po brzegi. Sytuację dodatkowo skomplikował długi remont ulicy Pocztowej, która jest również drogą dojazdową do marketu.

NETTO zareagowało radykalnie, w centrum wielkiego placu pojawiło się urządzenie – parkometr, który zdyscyplinuje wszystkich. Ci, którzy chcą skorzystać z tego miejsca dłużej, niż przez 45 minut, zapłacą! Kto zlekceważy ten fakt, poniesie konsekwencje, zapłaci – 95 złotych! Pytanie pozostaje jedno, kto będzie egzekwował grzywnę?

cam02071

cam02073

cam02074

cam02075

________________

(red.)

Informacja nadesłana.

admin

Next Post

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprasza rodziców, będzie o reformie...

wt Lis 22 , 2016
Przed nami reforma oświaty, pełna luk, niedomówień i wszelkich niedoskonałości, jak informują media lewicowe. Rządzący są przekonani, że nic lepszego nie mogło się nam przydarzyć. Jak jest w rzeczywistości? Komu zaufać? Czy część nauczycieli straci pracę?  Jak poznać szczegóły tego, co czeka nasze dzieci? Pytań jest bez liku, czas na […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook