Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych „DRAGON” rozpoczyna sezon!

„DRAGON” wyrusza w trasę! Gdzie pojawiają się członkowie tego zacnego stowarzyszenia, zawsze niezmiennie budzą zainteresowanie wszystkich fanów motoryzacji i to nie tylko tej leciwej.

Tucholscy fascynaci oficjalnie rozpoczną sezon już w najbliższą sobotę (16.05) około godziny 11-stej. Tradycji stanie się zadość i punktem zbornym będzie teren wokół nowego kościoła w Rudzkim Moście. Zapewne godzinę później wyruszy kawalkada pojazdów, która zwizytuje trasę, którą odbędzie się lipcowa parada zabytkowych pojazdów. TOKiS – PRESS od lat towarzyszy grupie i również w tym roku otrzymał zaproszenie, czyli…, powstanie kolejna relacja z całej imprezy. Powrót zaplanowano na godzinę 15-stą, a następnie, jak zawsze, odbędzie się druga część spotkania członków stowarzyszenia, przy wspólnym ognisku.

Przypominamy, trwają zapisy do corocznej parady i wystawy pojazdów zabytkowych – szczegóły.

Jak to było w ubiegłym roku? Przypomnijmy sobie…

_________________

(red.)

 

admin

Next Post

Młody człowiek udaremnił jazdę pijanemu kierowcy! (aktualizacja 2)

wt Maj 12 , 2015
O tej sprawie pisaliśmy tuż po zdarzeniu i zanim pojawiła się oficjalna notatka policyjna w jej portalu. Powrócimy do tej historii wprowadzając pewne uściślenie, które biernie powielane jest przez media, chociaż jest błędne.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook