2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych „DRAGON” zakończyło sezon

1 min read

Dzisiejsza sobota była wyjątkową, a to za sprawą koleżanek i kolegów ze stowarzyszenia „Dragon”, którzy ostatni raz w tym roku wzięli udział w festynie, który zorganizowano w Woziwodzie. To reklamowany od dawna, również przez TOKiS – PRESS – „Dzień Bartnika”, był tym magnesem, który przyciągnął pasjonatów i publiczność. Przepięknie utrzymane, w pełni sprawne pojazdy, są wielką atrakcja dla wszystkich, również ich właścicieli, którzy zwyczajnie cieszą się, że efekty ich pasji sprawiają wszystkim wiele radości.

Po festynie, członkowie stowarzyszenia wyznaczyli sobie spotkanie przy ognisku w pięknym ośrodku wypoczynkowym w Rudzkim Moście. Czas szybko mijał przy miłych rozmowach i   wspomnieniach o minionych sezonach. Nie zabrakło również wielu anegdot, które powodowały salwy śmiechu. TOKiS – PRESS od kilku lat wspiera medialnie działania tej niezwykłej tucholskiej grupy przyjaciół, ciesząc się z ich nieprzerwanego pasma sukcesów. W rozmowach kuluarowych najczęstszym stwierdzeniem, które usłyszeć można od pasjonatów motoryzacji dawnej jest to wyjątkowe słowo – klucz – HOBBY.

 

Nie ukrywajmy, to kosztowna pasja, jednak wyrozumiałość i wsparcie rodzin hobbystów dla niej właśnie, jest tym, co powoduje, że grupa trwa nieprzerwanie od wielu lat.

 

Kochani, trwajcie w pasji i promujcie nasze miasto i nasz region jak dotychczas.

 

Życzymy  wielu sukcesów!

 

(red.)

Galeria fotografii 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook