Turniej… gorących serc

Dzisiaj w Raciążu odbył się turniej z udziałem niezwykłych zawodników. Oficjalnie, był  to VII Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych, mniej oficjalnie, prawie rodzinne spotkanie przyjaciół, o gorących sercach, działających na rzecz tych wyjątkowych osób, które pochłonęła dzisiaj sportowa rywalizacja.

Organizatorami spotkania było Stowarzyszenie działające przy Domu Pomocy Społecznej w Wysokiej, trzeba jednak wspomnieć i to z największym uznaniem, o tych wszystkich, którzy głęboko zaangażowali się w dzisiejsze spotkanie. Jest komu dziękować i kogo chwalić. Turniej zaszczyciło swoją obecnością wiele osób, wśród nich byli również przedstawiciele władz powiatu, które bardzo aktywnie włączają się do podobnych akcji. To miłe, ale głównymi bohaterami były zawodniczki i zawodnicy – mistrzowie tenisa stołowego. W naszej ocenie, zwycięzcami turnieju byli wszyscy – gratulujemy.

VII Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych

____________________

(mrf.)

admin

Next Post

Podejrzani o dokonanie włamania do banku w Śliwicach, już są za kratkami, ale to nie koniec...

pon Gru 7 , 2015
Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (03/04.12.15) w Śliwicach, w powiecie tucholskim. Sprawcy włamali się do placówki bankowej, a następnie do znajdującego się tam bankomatu. Złodzieje ukradli gotówkę i uciekli.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook