25 lutego 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Turystyka w POWIECIE TUCHOLSKIM praktycznie nie istnieje. Dlaczego tak się dzieje? (audio)

1 min read

Przykro to mówić, ale turystyka w naszym powiecie, mówiąc kolokwialnie, leży na obu łopatkach. Wzorem lat ubiegłych w tym roku, będzie praktycznie tak samo.

Podczas ostatniej sesji RP mówiono o niej dużo, niestety, można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z tak potworną amatorszczyzną, że zwyczajnie opadają ręce. Oczywiście wymówką jest brak pieniędzy, kompetencji itd.

Powiedzmy sobie szczerze, aby wypromować nasz powiat potrzeba rozsądku, współpracy nie tylko z przedsiębiorcami branż turystycznych, których prawie nie ma, ale również z lokalnymi firmami tworzącymi materiały promocyjne, a tego darmo zrobić nie można.

Trudno w to uwierzyć, ale w np. w naszym przypadku, TOKiS promuje gminy rozsiane na terenie kraju, a nawet dalej, tworząc galerie, filmy promujące, teksty itd., naszą, wyłącznie z pasji i za swoje pieniądze. Wiecznie tak nie będzie.
Podobnie ma się sprawa z gminami.
Dzisiaj w najnowszej aktualizacji, przedstawimy Państwu szokujące materiały poświęcone właśnie tym problemom. TOKiS nie będzie komentował tego nagrania, każdy sam wyciągnie wnioski.

Referuje z-pca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego i Funduszy Europejskich, pan Karol Gutsze.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook