25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tysiące osób pozdrowiło DPS w Wysokiej

2 min read

DPS w Wysokiej, jak to brzmi…, zbyt formalnie, zdecydowanie bardziej właściwą nazwą powinna być: Nasz Dom, ściślej jego mieszkańców – młodzieży w odrobinę bardziej zaawansowanym wieku.  Martwiliśmy się trochę, a wszystko przez niezbyt optymistyczne doniesienia prasowe z całego kraju. Dzisiaj jesteśmy spokojniejsi bo…

… z nasłuchu wiemy, że wszystko jest w najlepszym porządku. Nikomu nic nie dolega, nikt nawet nie ma grypy, co o tej porze jest dolegliwością powszechną. Dobry Dom z Dobrymi Gospodarzami, a wiemy, że pani Dyrektor tego ośrodka zrobi wszystko, aby jej podopieczni czuli się bezpiecznie.

Teraz mamy do czynienia z trudnym czasem, odwiedziny są praktycznie niemożliwe, bo pałacyk jest zamknięty przed gośćmi z powodu morderczego, medialnego wirusa, ale ten stan wkrótce się zmieni i ponownie będzie można korzystać z uroków natury, a ta w Wysokiej potrafi zachwycić.

W ubiegłym tygodniu w naszym profilu FB, spontanicznie, zasugerowaliśmy naszym Czytelnikom, aby Dom w Wysokiej polecić ich uwadze. Nawet nie spodziewaliśmy się tego, że tak wiele osób jest zainteresowanych tym miejscem i mieszkańcami ( do nich również zaliczamy opiekunów). Wirtualne wsparcie popłynęło od prawie czterech tysięcy osób! Komentarzami zaszczyciło nas kilkadziesiąt osób, wszystkie były pełne czułości i wsparcia. Piękny, wręcz zachwycający gest.

Wstyd przyznać, ale od bardzo długiego czasu tokis nie był w Wysokiej i dysponowaliśmy fotografiami sprzed kilku lat, były wyjątkowo stare, postanowiliśmy szybko to zmienić z szacunku nie tylko dla Czytelników ale i dla mieszkańców Domu. Nawet nie próbowaliśmy im przeszkadzać, udało się wykonać sesję fotograficzną z daleka. Jak wyszła? Nie było łatwo, niekorzystne światło i silny wiatr utrudniły pracę, ale…, lubimy ryzyko w rozsądnych ilościach i w pewnym momencie opatrzność otworzyła nam kawałek nieba ze słoneczkiem. Wystarczyło dokładnie 6 minut.

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!

… i jeszcze jedno, gospodarza drogi dojazdowej do tej pięknej wioski uczulamy na jej katastroficzny stan, tam zwyczajnie nie da się dojechać bez uszkodzeń!!!!!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook