Uciekli z miejsca kolizji, to błąd, który będzie ich sporo kosztował!

Czy tak trudno wyrobić w sobie ludzkie odruchy, nawet wtedy, gdy jest się winnym? Człowiek to nie maszyna, może się pomylić, ale kiedy dochodzi do wypadku, wszystko się zmienia. Zbiec z miejsca wypadku, to najgorszy z możliwych wybór.

W minioną sobotę (15.01) wieczorem w Śliwicach, na skrzyżowaniu Sychowskiego z Czerską, zderzyły się dwa samochody, audi z dostawczym volkswagenem. Po zderzeniu aut, volkswagen przejechał kilkadziesiąt metrów, po czym z samochodu uciekł kierowca i pasażerowie. Samochodem audi podróżowała rodzina z dwojgiem dzieci. Wszystkie osoby z tego pojazdu trafiły do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, między innymi kto kierował  volkswagenem oraz kto ponosi winę za spowodowanie kolizji.

_________________________

(red.)

Mat. policyjne.

Fot. OSP Śliwice

admin

Next Post

Śmieci w centrum Tucholi, czy nikt nie kontroluje podobnych sytuacji ? (aktualizacja)

wt Sty 19 , 2016
Powraca problem śmieci, które pojawiają się w najmniej oczekiwanych miejscach miasta, choć przy odrobinie dobrej woli, niektóre z nich zlokalizować można z dużą dokładnością. Reagujemy na sygnał od jednego z naszych Czytelników.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook