1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Umowy podpisane! RUSZA BUDOWA ZOL-u w TUCHOLI!

2 min read

Dzisiaj w Tucholi, na styku ulic Mickiewicza i  Wiejskiej i to w samo południe, wydarzyło się coś niezwykle ważnego dla mieszkańców naszego miasta…

W swoim profilu FB, pan Prezes Zarządu Spółki „Szpital Tucholski” napisał wczoraj:

Nareszcie, po trzech latach przekonywania, prac projektowych i pisania wniosku, jutro o godz. 12.00 w Tucholi u zbiegu ulic Mickiewicza i Wiejskiej nastąpi podpisanie umowy między Szpitalem Tucholskim a Urzędem Marszałkowskim na wybudowanie i wyposażenie nowoczesnego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego na 45 łóżek. Będę miał zaszczyt podpisać tę umowę w obecności Starosty Tucholskiego, pana Michała Mroza, wicestarosty, pana Zenona Poturalskiego, Burmistrza Tucholi, pana Tadeusza Kowalskiego i innych osób, szczególnie merytorycznych pracowników szpitala, dzięki którym, ten obiekt powstanie. Zapraszam wszystkich, którym na sercu leży los osób przewlekłe chorych, wszystkich wspierających rozwój szpitala w Tucholi, oraz oczywiście wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego powiatu.

I rzeczywiście, prócz oficjeli i dziennikarzy była grupa zainteresowanych mieszkańców,którzy wysłuchali oficjalnych przemówień.

Głos zabrali panowie:

  • Prezes Jarosław Katulski
  • Marszałek województwa Piotr Całbecki
  • Starosta Tucholski Michał Mróz
  • Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski

Po części oficjalnej nastąpiło uroczyste podpisanie umów, tym samym, właśnie ruszyła ważna inwestycja nie tylko dla miasta, ale i powiatu.

Podczas części mniej oficjalnej, prezesowi naszego szpitala złożono życzenia urodzinowe i wręczono kwiaty.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook