18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Unia dała 32 miliardy na walkę z epidemią?

1 min read

Fot. A. Radzik

Kandydatka Kidawa chce testów dla każdego, a Lewica Kościołów dla nikogo. Powodem COVID-19, który choć groźny, to nie tak bardzo jak wirus nacjonalizmu. Rękawicę rzuca mu nieustraszony Macron, a w ślad za nim PO i jej „intelektualne” zaplecze. Tymczasem w Brukseli opustoszały uniokorytarze i uniobiura, ale nie martwcie się. Komisarze i komisarzynie szykują ostre dyrektywy!

A co z legendarną europejską solidarnością? Nein! Nur für Deutsche! – zakomunikowali Niemcy Włochom, którzy w ramach Unii chcieli zakupić maseczki.
Z jakiego powodu Unia chce zakaz metanu? Dlaczego kiedy wobec zagrożenia koronawirusem wszyscy się starają, kiedy wszystkie inne partie od prawa do lewa starają się jakoś współpracować, to Platforma Obywatelska i Gazeta Wyborcza rzucają fake newsami i szerzą panikę? Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz pomówią też o tym, jak wyraźnie koronawirus ilustruje pęknięcie kulturowe pomiędzy wschodem a zachodem Europy.
Dwaj publicyści – Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program „Polska na serio”. Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.


Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook