17 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Uroczyste otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi. Zapowiedź materiału

1 min read

Nieoficjalnie…, słynny, tucholski ZAZ działa już od kilku miesięcy, oficjalnie od dzisiaj. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czekacie Państwo na każdą informację, która dotyczy tego, co wydarzyło się ledwie kilka godzin temu.

TOKiS – PRESS działa wedle ściśle określonego scenariusza, który zapewnia kolejność zdarzeń publikowanych w witrynie. Bardzo rzadko odchodzimy od tej zasady. Z szacunku dla naszych widzów i czytelników, czynimy dzisiaj wyjątek. Obszerne opracowanie jeszcze przed nami. Wszystko bogato zilustrowane ruchomymi obrazami – zarejestrowaliśmy całą uroczystość. Fotografie są wyłącznie dodatkiem do wszystkiego. Wykonano ich ponad tysiąc, wybraliśmy około dwustu, które za chwilę obejrzymy.

Otwarcie ZAZ-u zaowocuje powstaniem filmu, który przygotowujemy na własny koszt z przeznaczeniem dla Starostwa Powiatowego w Tucholi. Będzie to dla nas wszystkich miła pamiątka, która pozostanie w wielu archiwach, mamy nadzieję, że na zawsze.

Jako pierwsi publikujemy pamiątkowe kadry.

______________

(a.)

Galeria zdjęć do pobrania – tutaj

Uwaga! Redakcja TOKiS – PRESS zabrania wykorzystania wykonanych fotografii w celach komercyjnych. Działamy w myśl zasady: darmo otrzymałeś? Darmo udostępniaj.

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook