4 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ustawa 447 Just weszła w życie, szlamowanie POLSKI i POLAKÓW rozpoczęte słowami sekretarza stanu USA Michaela Pompeo

2 min read

Nasze ostrzeżenia sprawdzają się, sprawa szlamowania POLSKI i POLAKÓW przez Żydów w ramach mienia bezspadkowego, co jest niczym innym, jak mafijnym skokiem na nasz kraj, właśnie się rozpoczyna.

Widmo okupacji Naszego Kraju jest większe, niż w 1939 roku. W efekcie działań amerykańsko – żydowskich, zostaniemy zepchnięci do roli trzeciej kategorii ludu tubylczego na własnym terenie. Przypomnijmy, wyciągnięte z palca roszczenia amerykańskich Żydów sięgały wpierw 65 mld dolarów, po czym zmieniono je na wyższe. W tej chwili przedstawiciele przemysłu holocaustu żądają od nas 300 mld dolarów rzekomych odszkodowań, a nasz rząd milczy równie mocno, co media każdego ścieku.

Polska nie ma takich pieniędzy, przypomnijmy, nasz budżet roczny to około 65 mld dolarów. Tym samym,  będziemy zmuszeni wypłacić niesłusznie naliczone kwoty w postaci nieruchomości. Na pierwszy ogień pójdą lasy Państwowe, to już pewne.

Dowodem rozpoczęcia akcji przeciwko Polsce było podpisanie ustawy 447 Just przez podobno przyjaciela Polaków,  prezydenta Donalda Trumpa, teraz mamy kolejny etap w postaci wypowiedzi amerykańskiego gościa skandalicznej Konferencji Bliskowschodniej, która odbywa się w Warszawie.

Media przemilczały ważny wątek, który padł z ust Mika Pompeo – sekretarza stanu USA.

Powiedział on:

We also appreciate the importance of resolving outstanding issues of the past, and I urge my Polish colleagues to move forward with comprehensive private property restitution legislation for those who lost property during the Holocaust era.

Tłumaczenie:

Doceniamy również wagę rozwiązywania nierozstrzygniętych kwestii z przeszłości i wzywam/namawiam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu.

Dopowiedzmy, już jesienią tego roku , przed Kongresem stanie w/w, aby zdać relację z postępów w sprawie restytucji mienia żydowskiego w ramach 447Just skierowanej przeciwko Polakom.

Co to oznacza? Nic innego, jak wszelkie możliwe naciski wobec naszego kraju, jeżeli rząd będzie się ociągał. Kiedy sytuacja dotrze do mas, zdarzy się jedno – USA przestanie nas fascynować, a sympatia do wszystkiego, co oznakowane mianem USA, ulotni się jak gaz musztardowy, co zaowocuje wyjściem spod kurateli USA i przejściem pod  wpływy niemieckie, lub sowieckie w efekcie rozbiór. Tak było, jest i będzie, pracują nad tym sztaby konfidentów, a my pozostajemy bierni, ufając zakłamanym mediom, fałszywym sojuszom i sojusznikom.

 


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook