Uszkodzono siłownię przestrzenną nad Głęboczkiem w Tucholi

Jeszcze przed chwilą cieszyliśmy się z tego, że powstał kolejny kawałek tucholskiej promenady nad Głęboczkiem, a jeszcze bardziej z tego, że z pomocą nowej siłowni, na świeżym powietrzu, będzie można wyrabiać tężyznę fizyczną.

Niestety, jedno z urządzeń okazało się nie być idiotoodporne i zostało praktycznie zniszczone, na szczęście urządzenie zabezpieczono, oznakowano i miejmy nadzieję, że nikt przez przypadek nie zrobi sobie krzywdy. Sprawcy oczywiście nie ma, pewnie „samo się tak zrobiło”, albo przyczyną były… krasnoludki. Dla tych, którzy korzystali chętnie z tego urządzenia i nie okazali się być troglodytami dobra informacja, urządzenie zostanie naprawione w ramach gwarancji, o czym zapewnił TOKiS-a wiceburmistrz, pan Tomasz Stybaniewicz.


(mrf.)

Mat. dzięki sygnałowi Czytelnika.

admin

Next Post

Tucholskie wiatraki

nie Mar 24 , 2019
Oficjalnie miał być przelot w ich pobliżu w ramach ćwiczeń, niestety, warunki atmosferyczne wpłynęły na bezpieczeństwo lotu w strefie do 200 metrów wokół urządzeń. Mamy za to ładną galerię fotografii i choć wykonano je z pomocą telefonu komórkowego, majestat tucholskich wiatraków został zachowany.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook