23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

UWAGA! AWARIA! Informacja dla mieszkańców Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Tucholi

1 min read

Dzisiaj w nocy doszło do awarii wodociągu na terenie MSM w Tucholi (mała spółdzielnia) przy ulicy Cegielnianej. W efekcie niekontrolowany wyciek wody doprowadził do zalania  piwnic w jednym z bloków.

Podjęto działania w wyniku których odcięto wodę. Miejsce awarii ustalono, znajduje się ono pomiędzy dwoma ciągami bloków. Na miejscu pracują już ekipy tucholskiego PK. Ustaliliśmy, że uszkodzony jest fragment rury, jak nas zapewniono, jeżeli uszkodzenie będzie niewielkie (założenie specjalnej opaski), problem zostanie usunięty w ciągu około 2 – 3 godzin. Jeżeli awaria będzie poważniejsza , czas naprawy wydłuży się,ale…, jak ponownie nas zapewniono, sprawność wodociągu zostanie dzisiaj przywrócona, za co wszyscy trzymamy kciuki.

Należy podkreślić,że wszystkie służby zadziałały sprawnie, jak również wielkie podziękowania należą się nowej Pani Prezes osiedla, dzisiaj to był dla niej trudny czas, doskonale sobie poradziła.

Apelujemy o  cierpliwość, problem zostanie rozwiązany możliwie najszybciej, jednak kiedy woda ponownie się pojawi zalecamy, na wszelki wypadek, przygotować jej zapas.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook