8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

V LFO: Pierwszy, inauguracyjny koncert już za nami (TOKiS – PRESS TV)

1 min read

UFF…, koncert był przepiękny, to dobrze wróży V edycji LFO w Tucholi. Udało się zarejestrować pełną ścieżkę dźwiękową,  bez tego relacja filmowa byłaby piekielnie trudna. Ktoś powiedział, że muzycy nie mają poczucia humoru? Mają, mają, a przy okazji potrafią oczarować publiczność.

Ta nie była zbyt liczna, ale za to wierna najwartościowszej muzyce świata. Doceniła występ długimi brawami. Muzycy zagrali pięknie, ale TOKiS poddając się odwiecznemu „prawu nowości” wsłuchał się w dźwięki: werbla i kotłów. Paweł Szewczyk z kamienną twarzą „zastąpił burzę z piorunami” – niebiosa mogły czuć się zawstydzone.

Jeden z czytelników recenzuje…

Inauguracja godna inauguracji, wykonawcy w wyśmienitej formie, prawdziwy ocean muzyki przez duże „M” i realizacja koncertu na poziomie tyleż profesjonalnym, co iście festiwalowym. Oby tak dalej, oby , wszak tegoroczna edycja LFO dopiero wystartowała…

W przeciwieństwie do Naszych Czytelników my już wiemy o tym, że tegoroczny festiwal  będzie jednym z najciekawszych w historii. Kolejny koncert za tydzień, jak zawsze w niedzielę o 19-stej, a my wsłuchujmy i się i wpatrujmy w to, co wydarzyło się wczoraj.

Koncert V początek

__________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook