22 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

VIANOR – bezpieczeństwo z połyskiem!

2 min read

Ależ to auto jest zakurzone, o, warto też wymienić wszystkie gumy, sprawdzić felgi, oczyścić klimatyzację i zadbać o to, aby ponownie położyć na lakierze specjalną powłokę. Pojazd musi być jak nowy. Gdzie to wszystko można zrobić od ręki w dodatku w Tucholi? Będzie ciężko, malkontent, oczyma wyobraźni, już widzi swoją klęskę…

A może zajrzę tutaj? Ulica Świecka 93a w Tucholi, tuż za przejazdem kolejowym w kierunku Świecia…

VIANOR„? A cóż to za diabeł? Nie jest źle, widzę, że mają wielką myjnię, może tutaj? A co tam, raz kozie śmierć, skręcam.

Zaraz…, TOKiS – PRESS już kiedyś tutaj był, a wizyta w tej firmie nie należała do udanych. Sprawdźmy, czy coś się zmieniło.

W biurze, niezwykle uprzejma dama działa błyskawicznie, przyjęła zlecenie, wydała dyspozycje podwładnym, wszystko zajęło… minutę, dwie? Zanim się obejrzałem, już czekały na mnie: świeżo zmielona, zaparzona w ekspresie wysokociśnieniowym, pyszna kawa i wygodne miejsce w fotelu. Chyba mam dość głupawą minę, jestem w lekkim szoku, na wszelki wypadek sprawdzam, czy rzeczywiście jestem w Tucholi.

W biurze, niezwykle uprzejma dama działa błyskawicznie, przyjęła zlecenie, wydała dyspozycje podwładnym, wszystko zajęło… minutę, dwie?

Auto wędruje z rąk do rąk, mechanicy pracują jak w ukropie, na końcu: mycie, polerowanie, nakładanie specjalnej powłoki, chroniącej lakier. Mija godzina i młodzi fachowcy powoli kończą pracę. Jeszcze profilaktyczne odgrzybienie klimatyzacji i… wszystko jest gotowe.

Jest miło, spokojnie, bezpiecznie, solidnie i jakoś tak… swojsko. Wszyscy są uprzejmi, uśmiechnięci. Nie, nie jestem wyjątkiem, inni klienci traktowani są dokładnie w ten sam sposób.

Czy jest drogo? To właśnie jest najdziwniejsze, ceny są przeciętne, dostępne, słowem, na każdą kieszeń. Porównując jakość i koszt usług,  z zakładem o podobnym profilu ale w dużym mieście, jest wręcz… bardzo tanio.

VIANOR, bezpieczeństwo z połyskiem?   TAK! W dodatku z małą czarną, bardzo dobrego gatunku w pięknej filiżance.

 

Nie, nie słodzę…

 

Auto jest jak nowe, mogę jechać dalej, ale wpierw…

 

_____________________

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook