20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Promocja Gminy Lubiewo: … w 5 dni 30 000 odsłon…

2 min read

…tyle odsłon zarejestrował onet.pl powstałego w Gminie Lubiewie teledysku Doroty Osińskiej „To nie banał” w ciągu pięciu dni od daty jego premiery.

Klip do piosenki kręcony był w malowniczej scenerii „naszej” gminy. Widoczna nazwa miejscowości „Bysławek”, jezioro w Bysławiu, magiczny cypel w Zaciszu to główne plenery wykorzystane w nagraniu. Teledysk został nagrany do drugiego singla z najnowszej płyty Doroty Osińskiej pt. „Teraz”. Utwór „To nie banał”, w kontraście do optymistycznego „Szaleć”, to emocjonalna bomba o zdradzie i porzuceniu. Nastrój smutku i nostalgii, obraz zimowego poranka nad jeziorem przeplata się ze słonecznymi scenami igraszek zakochanych na łonie natury.

To pierwsza tego typu forma promocji naszego regionu, gdzie walory krajobrazowe mieszają się z kunsztem wokalnym artystki. Jak podaje www.bizneszone.pl „proces promowania miejscowości poprzez ukazanie jej w filmach, serialach i innych masowych produktach medialnych, głównie jako tło akcji pozwala zaprezentować najciekawsze miejsca według podmiotów kształtujących strategię promocji: zabytki, obiekty rozrywkowe, kulturalne czy architekturę. Za jego elementy można uznać oprócz obiektów, także specyficzne dla danego regionu tradycje, kulturę czy klimat towarzyszący prezentowanemu terytorium. Okazuje się bowiem, że im bardziej rozpoznawalne i popularne miasto, tym większe zyski dla lokalnej gospodarki oraz turystyki ( …)  – małe miejscowości, w których wydawać by się mogło, nic nadzwyczajnego nie ma,  mogą stać się atrakcyjne dla turystów, którzy chętnie zostawią w tym miejscu swoje pieniądze”

Za scenariusz i realizację teledysku w gminie Lubiewo odpowiadali Nathan Czarnecki (reżyser) i Tadeusz Kieniewicz (autor zdjęć). W parę kochanków wcielili się: Kamila Boruta – Hycnar i Konrad Marszałek.
Przy kręceniu teledysku partnerem Universal Music Polska był Urząd Gminy w Lubiewie oraz Dom Kultury w Lubiewie – pomysłodawca wydarzenia.

_____________

(red.)

TOKiS był pierwszym medium, które dokonało nagrania premiery teledysku, podczas Konwentu Wójtów Województwa KUJAWSKO – POMORSKIEGO.

http://gminalubiewo.pl/

Fot. wprowadzająca TOKiS – PRESS

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook