16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W centrum Tucholi dojdzie do katastrofy! To już dzisiaj!

2 min read

Zgodnie z tym o czym informowaliśmy 7 kwietnia tutaj ustalono wreszcie szczegóły wielkiej pozoracji, która odbędzie się w Tucholi. A co się tak właściwie wydarzy?

Służby postanowiły, że pozostawią w spokoju ulicę Nowodworskiego, a całe ćwiczenia odbędą się u zbiegu ulic Bydgoskiej i Świeckiej. Opatrzono je kryptonimem „SÓL 2014”. Konia z rzędem temu, kto odgadnie skąd ta nazwa. Właśnie w tym miejscu rozbije się cysterna z niebezpiecznymi substancjami żrącymi. Jakie skutki nieść może taka katastrofa, trudno nawet sobie wyobrazić. Jednak nasze służby muszą być przygotowane i na takie zdarzenia. Podstawą do zminimalizowania wszelkich strat są ćwiczenia i takie właśnie się odbędą w Tucholi.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi informuje, że 30 kwietnia w godz. 9.00 – 14.00 odbędą się ćwiczenia ratownicze zgrywające dla służb powiatu tucholskiego pod kryptonimem „SÓL 2014”. Na drodze wojewódzkiej DW237, na skrzyżowaniu ulic Świeckiej i Bydgoskiej w Tucholi dojdzie do wypadku komunikacyjnego. W związku z akcją ruch w tym miejscu będzie całkowicie zablokowany. Policja na bieżąco będzie organizowała objazdy. W zależności od zaistniałej sytuacji nastąpią znaczne utrudnienia w promieniu 100 metrów od miejsca ćwiczeń.

TOKiS – PRESS planuje relację z wykorzystaniem jednego z dwóch naszych dronów z kamerą, nie będziemy zbliżać się do miejsca ćwiczeń, a tym bardziej w nich nadmiernie przeszkadzać. I oby pogoda nam sprzyjała.

_________________

(red.)

straz.tuchola.pl

Fot. www.e-vive.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook