2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W obiektywie Włodka. Spacerkiem po tucholskich cmentarzach.

1 min read

Jeszcze nie tak dawno świat obiegła informacja o tym, że w Tucholi istniał polski obóz koncentracyjny. Doszło nawet do tego, że do naszego miasteczka przybyli rosyjscy reporterzy w poszukiwaniu dowodów na to. To oczywiście bzdura, obliczona na polityczny wydźwięk, sterowany poprzez Kreml. Reporterzy ci byli święcie przekonani o tym, że dodatkową sensacją będzie ukazanie na fotografiach miejsc spoczynku Rosjan, oczywiście w bardzo niekorzystnym świetle. Spodziewali się, że mogiły będą zaniedbane, zniszczone, jak u nich. Jakże byli zaskoczeni tym, co zastali! Tucholanie przykładają niezwykłą wagę do miejsc pamięci i spisek diabli wzięli. Oto najświeższe fotografie, na potwierdzenie tych słów, ich autorem jest znakomity fotograf  Włodek Malinowski.

Zdjęcie: 1 November in Poland is the one most important religius holiday devote to all people who die in the past. 2 November in the midnight I investigate about our memory and made some fotos.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie: Wczoraj było Świeto. Dziś w nocy postanowiłem sprawdzić jak w małym polskim miasteczku pamietają o tych co zmarli w ciągu ostatnich 100 lat. Oprócz Polaków najwięcej w Tucholi jest pochowanych Rosjan.

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook