W szpitalu zmarł uczestnik wypadku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny dwóch wypadków drogowych, które wydarzyły się w sobotę na terenie powiatu tucholskiego. Jedno ze zdarzeń zakończyło się tragicznie, w szpitalu zmarł kierowca samochodu, który uczestniczył w wypadku na terenie gminy Cekcyn.

W sobotę (21.02) po piętnastej w Stobnie volkswagen uderzył w motorowerzystkę. Według wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wypadku, kierująca samochodem, 34-letnia mieszkanka gminy Tuchola, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej motorowerem, 46-letniej kobiecie. Motorowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujące pojazdami były trzeźwe.

Tego samego dnia (21.02) wieczorem w Okiersku, na terenie gminy Cekcyn, podczas wymijania  zderzyły się dwa samochody,  mercedes z toyotą. W wypadku obrażeń ciała doznał 46-letni kierowca toyoty. Mieszkaniec powiatu chojnickiego trafił pod opiekę lekarzy. Niestety,  mężczyzna zmarł w szpitalu.
Przyczyny i okoliczności sobotnich wypadków ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora .

___________________

(red.)

Policja  – Tuchola

admin

Next Post

Za uszkodzenie mienia grozi mu 5 lat więzienia!

pon Lut 23 , 2015
Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Tucholi, który specjalnie uszkodził szybę w jednym z  lokali w mieście Nietrzeźwy 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut z kodeksu karnego. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook