15 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W tej sprawie konkurencja jest sporą niestosownością! Problem rozwiązany! (AKTUALIZACJA 10.10))

2 min read

636x0px_WaznyKomunikat480x480Już za kilka dni w kilku miejscach naszego powiatu trwać będzie akcja pod nazwą: Dzień Dawcy Szpiku i Komórek Macierzystych. Sprawa jest o tyle ciekawa, że nie ma niczego wspólnego z podobną akcją prowadzoną od kilku lat przez znaną tucholankę. Wspólnym mianownikiem obu akcji jest tylko jedno – pewna fundacja, której działalności od lat pilnie przygląda się TOKiS – PRESS.

Smaczku sprawie przydaje fakt, że wspomniana tucholanka nie została o tym nawet powiadomiona w efekcie przygotowywana przez nią kolejna edycja poszukiwań „dawców życia” spali na panewce. Pytanie jest tylko jedno, co na to wspomniana fundacja,? A może jej priorytetem jest coś zupełnie innego? Według naszych ustaleń sprawa zakrawa na skandal. Do fundacji wystosowane zostało pismo z żądaniem wyjaśnień.

TOKiS – PRESS wstrzymał wszelką reklamę przedsięwzięcia, które już za chwilę się odbędzie.

Do sprawy powrócimy.

__________________________

Uff, odetchnęliśmy z ulgą, sprawa została wyjaśniona!

TOKiS – PRESS zakończył przed chwilą rozmowy ze stronami (wspomniana fundacja i mieszkanka Tucholi, która podobną akcje prowadzi od pięciu lat!), które doszły do porozumienia, a połączył je temat nadrzędny – dobro chorych, najczęściej dzieci. Ustaliliśmy, że doszło do gigantycznego nieporozumienia pomiędzy nimi. Z informacji wynika, że miało ono czysto urzędnicze podłoże, co oczywiście może się zdarzyć w masie podobnych akcji, które prowadzone są w całej  Polsce. Tym samym cieszymy się, że sprawa przestaje istnieć i miała charakter czysto przypadkowy. Teraz już bez przeszkód możemy polecić wszystkim potencjalnym dawcom wzięcie udziału w podobnych akcjach na terenie naszego powiatu – jest bezpiecznie. Oczywiście TOKiS będzie się pilnie przyglądał wszystkiemu, aby podobnych zajść więcej nie było.

_______________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook