20 października 2020

W ŻALNIE MOTOCYKLIŚCI OFICJALNIE ROZPOCZĘLI NOWY SEZON! (pełna relacja)

1 min read

18 kwietnia w sobotę w Żalnie kolejny już raz spotkali się motocykliści. To efekt działania lokalnego Bractwa Motocyklistów „MAGNETO”.

Ponad 150 motocykli, motorowerów i wszystkiego, co ma dwa kółka z silnikiem, zebrało się wpierw tradycyjnie, na parkingu znanej restauracji: „Na rozdrożu”, właśnie w Żalnie, słynącym ze znienawidzonych przez kierowców fotoradarów.

O godz. 10.00 motocykliści spotkają się na parkingu przy restauracji w Żalnie. Od godziny 11.00 -12.00 uczestnicy zlotu prezentowali swoje maszyny na tucholskiej starówce, jednak wcześniej można było podziwiać ich uroczysty wjazd do naszego miasteczka – Tucholi. Po powrocie do Żalna,  odbyła się uroczysta msza w miejscowym kościele. Po jej zakończeniu, kawalkada pojazdów dotarła do lokalnego Zespołu Szkół, gdzie rozpoczęło się i trwało do wieczora, przepięknie zorganizowane spotkanie plenerowe, wszystkich zakochanych w dwóch (choć nie tylko) kółkach.

Gry, zabawy, konkursy, pokazy i mnóstwo innych atrakcji miało tylko jeden cel – przekazanie zebranych środków na rzecz Adama i Wiktora Glazerów, których również wspiera TOKiS – PRESS. Piękna impreza ze szczytnym celem, wiadomo… motocykliści – wolni ludzie, wielkiego serca i ich przyjaciele.

Oto nasza relacja:

Zalecamy rozdzielczość HD

___________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook