21 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wielka Orkiestra Pacyfikatorów Nastrojów (felieton autorski)

2 min read

Przenieśmy się na chwilę w klimaty publicystyczne trochę egzaltowanego Mariusza Maxa Kolonki, bo oto w Jego felietonie pt. “Róbta co chceta owsiki w Polsce!”, padają ciekawe i zupełnie oczywiste dla części publicystów i zwykłych obywateli  informacje.

Niegdyś byłem wielkim zwolennikiem działalności Owsiaka w jego zbożnym (jak się wtedy wydawało) celu pt. „pomoc bliźnim”. Niestety, do chwili, kiedy uświadomiłem sobie, że cały ten medialny shaw jest próbą wyręczenia władzy w działaniach i to za nasze pieniądze, które kolejny już raz wpłacamy na służbę zdrowia! Czy to przypadek?

Nie ma przypadków, są wyłącznie mniej lub bardziej starannie zaplanowane intrygi, które dodatkowo łączy się ze sobą w sposób dający pozory działania w imię”szczytnych celów” tym, którzy się do tego przyłączają! Czy nas wmanewrowano? Oczyiwście!

Czy wiesz o tym, że gdyby zebrać 22 letni czas antenowy mediów ogólnopolskich, który oddano Owsiakowi, zebrano by 40 razy więcej pieniędzy, niż ze wszystkich zbiórek razem wziętych? Czy wiesz o tym, że na obsługę przedsięwzięcia pod nazwą WOŚP przeznaczono grubo ponad 40% zebranej kasy, Twojej kasy? Czy wiesz o tym, że część Twojej darowanej złotówki zasili budżet przedsięwzięcia o nazwie Przystanek Woodstock? Czy tak naprawdę wiesz, co dzieje się z twoją złotówką, którą właśnie wrzuciłeś do puszki wspaniałych, acz nieświadomych całej otoczki WOŚP wolontariuszy, którzy murem staną za swoim… pryncypałem?

Guru? Nie, to nie złośliwość, mamy tutaj do czynienia również z działaniami sekty o wielce znanej nazwie Hare Kryszna, ale o tym wie zaledwie garstka dociekliwych osób.(informacja na podst. https://www.youtube.com/watch?v=EiQEK3d3314)

Walce z sektami poświęciłem wiele lat, część tej wiedzy została zawarta w jednej z wydanych przez mojego przyjaciela książek (Robert pozdrawiam).

Max za chwilę opowie swoją wersję w felietonie, a my wyzbywajmy się wreszcie złudzeń,  jesteśmy stadem, które takim pozostanie, chyba, że ktoś się z niego wyłamie i zacznie na zimno kalkulować i analizować działania firm i osób, w kwestiach zysków i strat, a reszta pójdzie w jego ślady.

WOŚP? Nie, dziękuję, więcej razy nie dam się nabrać. Wy „róbta co chceta”, ja moje złotówki przelewam na konta konkretnych osób w potrzebie, nie oczekując w zamian niczego, wiem, że trafią do celu bez żadnego bagażu „obciążeń” osób i firm, które żerują na naszej ofiarności i naiwności. (na podst.: https://www.youtube.com/watch?v=S1tDRkrg9-M).

 

TOKiS – PRESS nie planuje żadnych relacji z działań WOŚP na terenie Powiatu Tucholskiego.

_______________________________

Mariusz R.Fryckowski

 

Do Maxa…

Mariuszu, pozdrowienia:)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook