16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Wielki Przyjaciel Tucholi walczy o życie…

2 min read

Jego muzyka i teksty są z nami od zawsze, od kilku lat jest częstym gościem w Tucholi i nie tylko. Bardzo ciepło wyraża się o Borach Tucholskich. Jeden z Jego utworów stał się nawet hymnem Festiwalu Piosenki Religijnej w Rudzkim Moście. Pan Zbigniew Wodecki, dzisiaj, walczy o życie.

Złe wiadomości przekazał mediom menadżer artysty pan Mariusz Nowicki, obecnie  nie udziela on dalszych informacji. Pan Zbigniew  miał udar, w poważnym stanie trafił do szpitala. Odwołano wszystkie koncerty artysty,  ma migotanie przedsionków i choroby krążeniowe. Prawdopodobnie mamy do czynienia z powikłaniami, które spowodowała operacja wszczepienia bajpasów.  67-letni były juror Tańca z gwiazdami ma również rozedmę płuc, twierdzi, że to choroba trębaczy.

Zbigniew Wodecki często odwiedza Bory Tucholskie. W sposób szczególny związany jest z tucholskim stowarzyszeniem Via Natura oraz plenerem malarskim w Brdzie. Artysta wielkiego serca, nie tak dawno wystąpił na scenie tucholskiego TOK-u, dochód z koncertu przekazano na dalsze leczenie tucholskiej policjantki, naszej mistrzyni fitnessu, a to zaledwie wycinek jego działalności w naszym mieście.  Mamy również w pamięci znakomity, kameralny koncert pana Zbigniewa w dawnej Kuźni, obecnie przemianowanej na „Patio”. Zbigniew Wodecki ma spore poczucie humoru i dystans do siebie, to wielka zaleta, dlatego zapewne zdecydował się wystąpić w jednym z odcinków znanego serialu komediowego ( fot. wstępna). Pojawił się również na gali wręczenia zaszczytnego odznaczenia znanej tucholance.
Przypomnijmy wywiad z naszego archiwum.

Aktorzy, muzycy i przyjaciele artysty mówią przed kamerami i wierzą w to, że „obecny stan pana Zbiyszka to tylko kolejny epizod” i że muzyk szybko do nas powróci, ciesząc wszystkich swoją twórczością jeszcze wiele lat. My również w to wierzymy, życząc artyście szybkiego powrotu do zdrowia.


(red.)

http://plejada.pl/zbigniew-wodecki

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook