Wielki sukces Pani Skarbnik Powiatu Tucholskiego

Skarbnik Powiatu Tucholskiego Pani Zofia Łącka zajęła II miejsce w Rankingu Skarbników 2019 przeprowadzonym przez Dziennik Gazety Prawnej. Wręczenie dyplomów odbyło się 24 maja br. w Gdyni podczas Kongresu „Perły Samorządu”.

Na uroczystości uhonorowano samorządowców odpowiedzialnych za ten fundamentalny aspekt funkcjonowania JST – budżet i finanse. Na strategiczną rolę skarbnika składa się zarówno umiejętność stosowania skomplikowanych przepisów prawa, jak i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym. Ocenie podlegały m.in. kompetencje skarbników, opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej dotyczące budżetu.

Być może to przesłanka tego, że nagrodzona skutecznie wyprowadzi powiat z zapaści finansowej, do której przyczyniły się osoby, które nigdy nie poniosły za ten fakt konsekwencji i są chronione do dzisiaj.

Dołączamy do gratulacji.


(red.)

Źródło: tucholski.pl

admin

Next Post

Brat Burmistrza Tucholi ponownie burmistrzem... Birkenfeld

śr Maj 29 , 2019
To się porobiło, mamy wysyp samorządowców i to w tej samej rodzinnie. I zdarzyło się! Ledwie nasz Burmistrz odtrąbił sukces wyborczy, a tutaj rok później mamy powtórkę, tyle że odrobinę dalej, ale ciągle w kręgu tej samej rodziny.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook